Membership Manager (1.0.0) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Never
tr: Asla

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Duration
tr: Süre

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Edit membership
tr: Üyeliği düzenle

en: Membership
tr: Üyelik

en: Day(s)
tr: Gün(ler)

en: Week(s)
tr: Hafta(lar)

en: Month(s)
tr: Ay(lar)

en: Year(s)
tr: Yıl(lar)

en: Changed
tr: Değişti

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Limits
tr: Sınırlar

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Started
tr: Başladı

en: Access rules
tr: Erişim kuralları
