Membership Manager (1.0.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Activate
ug: قوزغىتىش
