Memcache API and Integration (8.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Value
sr: Вредност

en: Size
sr: Величина

en: Time
sr: Време

en: n/a
sr: нема
