Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Action
af: Aksie

en: Servers
af: Bedieners

en: Size
af: Grootte

en: All
af: Alle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Hits
af: Treffings
