Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Action
et: Tegevus

en: Servers
et: Serverid

en: Size
et: Suurus

en: Total
et: Kokku

en: All
et: Kõik

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Items
et: Kirjed

en: Details
et: Üksikasjad

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Hits
et: Tabamused

en: Rate
et: Määr

en: Flush
et: Puhasta

en: Update this item
et: Uuenda seda elementi

en: Action title
et: Tegevuse pealkiri

en: The title shown above the actions dropdown.
et: Toimingute rippvaliku üleval nähtav pealkiri.

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule
