Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Size
ka: ზომა

en: All
ka: ყველა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Details
ka: დეტალები
