Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Action
pl: Akcja

en: Servers
pl: Serwery

en: Size
pl: Rozmiar

en: Total
pl: Razem

en: All
pl: Wszystko

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Items
pl: Elementy

en: Details
pl: Szczegóły

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Expire
pl: Wygasa

en: Hits
pl: Odsłon

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka

en: Rate
pl: Oceń

en: Server
pl: Serwer

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Flush
pl: Wyczyść

en: Free
pl: Wolne

en: Misses
pl: Nietrafione

en: Miss
pl: Panna

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Update this item
pl: Aktualizuj tę pozycję

en: Action title
pl: Tytuł akcji

en: The title shown above the actions dropdown.
pl: Tytuł widoczny powyżej listy rozwijanej zawierającej akcje.

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów
