Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Action
tr: Eylem

en: Size
tr: Boyut

en: Total
tr: Toplam

en: All
tr: Tümü

en: Last access
tr: Son erişim

en: Items
tr: Öğeler

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Chunk size
tr: Paket (chunk) boyutu

en: Rate
tr: Puan

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Flush
tr: Temizle

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: Update this item
tr: Bu öğeyi güncelle

en: Action title
tr: Eylem başlığı

en: The title shown above the actions dropdown.
tr: Eylemler açılır listesinin üstünde gösterilen başlık.

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula
