Memcache Storage (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: General information
hu: Általános információ

en: Operation
hu: Művelet

en: Result
hu: Eredmény

en: Cluster
hu: Fürt

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Memcache Storage
hu: Memcache tároló
