Memcache Storage (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Action
it: Azione

en: General information
it: Informazioni generali

en: Operation
it: Operazione

en: Result
it: Risultato

en: Cluster
it: Gruppo

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
