Memcache Storage (2.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Servers
pt: Servidores

en: General information
pt: Informações Gerais

en: Operation
pt: Operação

en: Result
pt: Resultado

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade
