Memcache Storage (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Servers
sv: Servrar

en: General information
sv: Generell information

en: Operation
sv: Funktion

en: Result
sv: Resultat

en: Cluster
sv: Kluster
