Memory limit policy (2.0.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Path
cs: Cesta

en: Paths
cs: Cesty

en: Roles
cs: Role

en: Performance
cs: Výkon

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Route
cs: Cesta

en: Constraint
cs: Omezení

en: Constraints
cs: Omezení

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku

en: Delete policy
cs: Smazat zásadu

en: Constraint settings
cs: Nastavení omezení

en: Are you sure you want to delete the @label constraint?
cs: Jste si jisti, že chcete odebrat omezení @label?

en: Configure Constraint Settings
cs: Nastavení omezení

en: Configure Required Context
cs: Nastavit požadovaný kontext

en: Policy Name
cs: Název zásady

en: General Info
cs: Obecná informace

en: Configure Constraints
cs: Nastavit omezení
