Memory limit policy (2.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Summary
ps: لنډیز

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Performance
ps: كارېدون

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه
