Memory limit policy (2.0.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Roles
af: Rolle

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol
