Memory limit policy (2.0.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Path
he: מיקום

en: Roles
he: תפקידים

en: Performance
he: ביצועים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Plugin
he: פלאגין

en: method
he: שיטה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Route
he: נתיב

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.
