Memory limit policy (2.0.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Paths
mn: Замууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Performance
mn: Хурд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
