Memory limit policy (2.0.1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Roles
sq: Rolet

en: Performance
sq: Performanca

en: Configuration
sq: Konfigurimi
