Memory limit policy (2.0.2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Roles
pl: Role

en: Performance
pl: Wydajność

en: Domain
pl: Domena

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: method
pl: metoda

en: Values
pl: Wartości

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Domains
pl: Domeny

en: Route
pl: Trasa

en: Memory
pl: Pamięć

en: Methods
pl: Metody

en: Constraint
pl: Ograniczenie

en: Constraints
pl: Ograniczenia

en: HTTP method
pl: Metoda HTTP

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Query parameter
pl: Parametr zapytania

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek

en: Delete policy
pl: Usuń politykę

en: Constraint settings
pl: Ustawienia ograniczeń

en: Are you sure you want to delete the @label constraint?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ograniczenie @label?
