Memory limit policy (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Machine name
eu: Makinaren izena
