Memory limit policy (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
