Memory limit policy (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Role
vi: Vai trò

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Memory
vi: Bộ nhớ
