Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Filters
eo: Filtroj

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
