Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Language code
ht: Kòd lang lan
