Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Language code
kk: Тілдің коды
