Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Filters
sk: Filtre

en: Entity
sk: Entita

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
