Mentions (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.

en: The user language code.
fi: Käyttäjän kielikoodi.

en: The entity type
fi: Kokonaisuuden tyyppi
