Mentions (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Filters
is: Síur

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Language code
is: Tungumálskóði
