Mentions (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filters
km: តម្រង

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
