Mentions (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
