Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
