Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
