Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
