Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
