Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Filters
ru: Фильтры

en: Entity
ru: Сущность

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: General configuration
ru: Основная конфигурация

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: text formats
ru: текстовые форматы

en: Entity id
ru: ID сущности

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.

en: The user language code.
ru: Код языка пользователя.

en: The entity type
ru: Тип сущности
