Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Link
th: ลิงค์

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: The user language code.
th: ผู้ใช้ภาษา
