Mentions (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Language code
ug: تىل كودى
