Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Filters
az: Filtrlər

en: Entity
az: Entiti

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü
