Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Filters
bs: Filteri
