Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
