Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: Language code
ka: ენის კოდი
