Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: node
ar: عقدة

en: Filters
ar: المرشحات

en: Entity
ar: الكيان

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: UUID
ar: المعرف UUID
