Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: node
el: κόμβος

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.

en: The entity type
el: Ο τύπος οντότητας
