Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: node
ku: گرێ

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Language code
ku: کۆدی زمان
