Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
