Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: node
sv: nod

en: Filters
sv: Filter

en: Entity
sv: Objekt

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: text formats
sv: textformat

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.

en: The user language code.
sv: Språkkod för användaren.

en: The entity type
sv: Typ av objekt
