Mentions (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: node
bg: възел

en: Filters
bg: Филтри

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Language code
bg: Код на език
