Mentions (8.x-1.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: node
ta: கணு
