Mentions (8.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
