Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: node
ast: noyu

en: Filters
ast: Filtros
